آگهی رایگان چیست

 


تاثیر آگهی رایگان اینترنتی در معرفی مشاغل و خدمات گوناگون


برای معرفی مشاغل و خدمات روش های گوناگونی وجود دارد در این میان اینترنت با ایجاد بستر مناسب و در سطح جهانی توانسته است جایگاه ویژه ایی نسبت به سایر روش های تبلیغات داشته باشد، یکی از روش های تبلیغ در بستر اینترنت ثبت آگهی رایگان در گوگل و درج آگهی های رایگان اینترنتی در وب سایتهای تبلیغاتی است.

 هر یک از افراد برای معرفی کالا و خدمات خود می بایست به تمام اقشار جامعه توجه داشته باشند، به علت همه گیر شدن اینترنت در بین تمامی اقشار جامعه، اینترنت بستر مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات افراد ایجاد می کند.

تبلیغات بسته به اینکه از چه روشی صورت پذیرد هزینه های مربوط به خودش را دارد. درج آگهی رایگان اینترنتی در بستر اینترنت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارای صرفه اقتصادی بالاتریست. با توجه به مطالب فوق درج آگهی رایگان در وب سایت های تبلیغاتی و ثبت آگهی رایگان در گوگل دارای مزیت های ذیل می باشد:

1- معرفی کالا و خدمات در بستر جهانی

2- امکان تبلیغات در بین اقشار گوناگون جامعه (سطوح مختلف اجتماعی)

3- از بین رفتن محدودیت های مکانی و زمانی در زمینه تبلیغات کالا و خدمات

4- دارای صرفه اقتصادی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی


 

درج آگهی اینترنتی


مزایای درج آگهی های رایگان اینترنتی در وب سایت های تبلیغاتی

- افزایش چشمگیر فروش محصولات

- امکان معرفی و ارتباط صاحبان مشاغل با مشتریان

- جزء روش های تاثیر گذار در جلب توجه مشتری (مشخص نمودن جامعه هدف در زمینه فروش و معرفی محصولات)

- به علت فرا گیر بودن اینترنت در بین تمامی افراد جامعه هریک از افراد به عنوان یک مشتری بالقوه می توان در نظر گرفت.

- بالا بودن موفقیت این روش نسبت به سایر روش ها در زمینه فروش و ارائه خدمات

- امکان معرفی محصولات متنوع با برندهای گوناگون در بین تمامی اقشار جامعه

- شناخته شدن در بازارهای هدف از طریق تبلیغات هدفمند  

- بستر مناسبی برای افزایش اطلاعات افراد جامعه در خصوص کالا و خدمات در نتیجه فروش بیشتر محصولات

- تبلیغات باعث آشنایی افراد با سایر فعالان در زمینه مربوطه می شود. (صاحبان کارخانجات، فروشندگان و واسطه ها و ... )

- امکان جذب مشتریان بالقوه از طریق تبلیغات اینترنتی و تبدیل شدن به مشتریان دائمی 

- تبلیغات موثر و بیشتر در نتیجه افزایش بیشتر مشتریان


 

درج آگهی رایگانهر یک از افراد جامعه یک مشتری بالقوه برای صاحبان مشاغل می توان در نظر گرفت، زمانی یک فرد اقدام به خرید یک محصول می کند که اطلاعات کافی در زمینه آن محصول را می داند و با علم به ویژگی های محصول مورد نظر به یک مشتری بالفعل تبدیل شده است. آگهی تاثیر بسزای در معرفی محصول در بین افراد جامعه دارد. هریک از صاحبان مشاغل و خدمات با معرفی هرچه بیشتر خود و افزایش آگهی افراد این امکان را افزایش می دهند که افراد جامعه را به مشتریانی دائمی تبدیل نمایند.

معرفی وب سایت های درج آگهی رایگان

به علت رایگان بودن درج آگهی رایگان در سایت های معتبر، جزء وب سایت های پربازدید برشمرده می شوند، در نتیجه درصد دیده شدن آگهی شما توسط تعداد زیادی از افراد بیشتر شده در نتیجه مشتریان بیشتری را جذب خواهید نمود. در این وب سایت ها دسته بندی های خاص هر یک از مشاغل تعریف شده است به همین دلیل هریک از افراد برای معرفی کالا و خدمات خود، دسته بندی مربوط به حرفه و کار خود را انتخاب می کند.در نتیجه می توان نتیجه گرفت وب سایت های آگهی رایگان اینترنتی هم برای مشتریان و هم برای صاحبان مشاغل جایگاه مناسبی است.

مزایای وب سایت های درج آگهی رایگان و ثبت آگهی رایگان در گوگل

1- امکان معرفی کالا و خدمات در سطح جهانی و از بین رفتن محدویت های مکانی

2- امکان معرفی سریع و بدون واسطه محصولات و خدمات

3- با صرفه بودن این روش باتوجه به گستره تبلیغات نسبت به سایر روش های تبلیغاتی

4- وجود دسته بندی مربوط به هریک از مشاغل (مشخص نمودن جامعه هدف)

5- امکان تبدیل هریک از بازدیدکنندگان سایت به مشتری بالقوه


  

درج آگهی رایگان اینترنتی

 در این زمینه وب سایت های تبلیغاتی گوناگونی فعالیت دارند، تمام وب سایت مطرح در این زمینه امکان درج آگهی های رایگان اینترنتی را برای مخاطبین خود ایجاد نموده اند. مثالهای از این وب سایت ها می توان به امکان درج آگهی رایگان همشهری، درج آگهی رایگان ایستگاه، ثبت آگهی رایگان در دیوار، ثبت آگهی در شیپور، نیازمندی های رایگان کشور، آگهی رایگان ویستا و آگهی رایگان نیازمندیها اشاره نمود.

امکان درج آگهی رایگان در سایت های معتبر بستر مناسبی برای تمامی افراد جامعه مخصوصا صاحبان مشاغل ایجاد خواهند نمود که کالای خود را در بستری رایگان و پر بازدید و به صورت هدفمند تبلیغ نمایند. از جمله وب سایت های تبلیغاتی موفق در زمینه تبلیغات می توان به وب سایت های دیوار، ایستگاه، سایت آگهی رایگان ایفروش ، شیپور و نیازمندیها اشاره نمود.

هر یک از وب سایت های فوق با ایجاد امکان درج آگهی رایگان اینترنتی در بستر اینترنت جایگاه ویژه ایی نسبت به سایر وب سایت های تبلیغاتی بدست آورده اند. امکان ثبت آگهی در دیوار با توجه به قوانین درج شده در وب سایت دیوار همچنین امکان درج آگهی رایگان اینترنتی نیازمندیها امتیاز ویژه ای است که این وب سایتها به صاحبان مشاغل اختصاص داده اند. همچنین این وب سایت با توجه به هر استان دیوار همان استان را ایجاد نموده است به طور مثال سایت دیوار مشهد، سایت دیوار تهران و ... افراد می توانند جهت مشاهده کالا و خدمات مربوط به هر شهر به دیوار همان شهر مراجعه نمایند. 

در این راستا وب سایت های مطرح به طرحی نسخه اندورید خود اقدام نموده اند. به طور مثال وب سایت تبلیغاتی شیپور با امکان دانلود شیپور برای کاربران اندروید خود این امکان را داده است که افراد به درج آگهی رایگان اینترنتی از طریق گوشی همراه خود اقدام نمایند.

یکی دیگر از وب سایت های معتبر در زمینه تبلیغات در بستر اینترنت، وب سایت جاآگهی ایست این وب سایت همانند سایر وب سایت های مطرح در بستر اینترنت به معرفی کالا و خدمات افراد به صورت هدفمند می پردازد. صاحبان مشاغل می توانند برای هرچه بیشتر شدن مشتریان و معرفی حرفه خود از وب سایت جاآگهی به عنوان بستری معتبر و شناخته شده استفاده نمایند. همچنین این وب سایت زمینه مناسبی برای مشتریان ایجاد نموده است تا کالا و خدمات خود را به راحتی و بدون محدودیت های مکانی و زمانی بازارهای سنتی به صورت هدفمند مشاهده، بررسی و خرید نمایند.