ثبت آگهی در سطح جهانیثبت آگهی در بستر اینترنت روش نوینی در زمینه تبلیغات است، این روش یکی از برترین و موثرترین متدهای تبلیغاتی است که طرف داران خاص خود را دارد. در ادامه با ما باشید تا به معرفی ثبت آگهی اینترنتی و مزایای آن بپردازیم.

هریک از افراد و صاحبان مشاغل برای معرفی کسب و کار و خدمات نیاز به تبلیغات دارند تا از طریق آن به فروش بیشتری دستیابند. در گذشته روش های سنتی زیادی جهت تبلیغات کاربرد داشت، روش هایی مانند ساخت تیزر تبلیغاتی در تلویزیون، چاپ بنر، تبلیغات کاغذی و ...، با ظهور اینترنت و فراگیر شدن آن در کشور های مختلف بستر مناسبی برای تبلیغات در سطح جهانی برای صاحبان مشاغل و افرادی که علاقمند بودن کسب و کار و محصول خود را فراتر از مرز های خود معرفی نمایند ایجاد شد.

ویژگی منحصر بفرد این روش نسبت به سایر روش های سنتی، معرفی کالا و خدمات در سطح جهانی و از بین رفتن محدودیتهای مکانی و زمانی سایر روش هاست. روش های گوناگونی برای تبلیغات اینترنتی وجود دارد، از برترین روش ها ثبت آگهی رایگان در وب سایت های آگهی است.  


ثبت آگهی 


ثبت آگهی رایگان در وب سایت های معتبر

این روش برخلاف سایر روش های تبلیغاتی که دارای هزینه های بالایی است، افراد می توانند بدون پرداخت هزینه ایی به معرفی کسب و کار خود بپردازند. وب سایت های تبلیغاتی رایگان بستر مناسبی برای تمام افراد و صاحبان مشاغل ایجاد نموده است تا از طریق آن به معرفی کالا و محصولات خود بپردازند. در ایران وب سایت های فعال و معتبر زیادی در این زمینه فعالیت دارند که این امکان را به کاربران خود می دهند که کسب و کار خود را در سطح جهانی و به صورت رایگان معرفی نمایند. از جمله این وب سایت های می توان به وب سایت شیپور، همشهری، دیوار، ایستگاه و ... را نام برد، تمامی این وب سایت ها به افراد امکان ثبت آگهی رایگان در گوگل را می دهند. برای معرفی بهتر کالا و خدمات خود می بایست شناخت کاملی از حوزه فعالیت خود داشته باشید تا بتوانید در این جایگاه ویژه خود را حفظ نمایید.

چگونگی ثبت آگهی در وب سایت های آگهی 

حال به طور مثال شخصی را در نظر بگیرد که در زمینه ایی مانند فروش فرش فعالیت دارد، برای معرفی کسب و کار خود نیاز به تبلیغات دارد، از جمله روش های تبلیغاتی می توان به تبلیغ از طریق بیلبوردهای موجود در سطح شهر، تبلیغ از طریق چاپ بنر، تبلیغات از طریق رسانه های مانند رادیو و تلوزیون و ...، تمامی این روش ها علاوه بر هزینه دار بودن، دارای محدودیت های مکانی و عدم دسترسی راحت افراد در هر ساعت از شبانه روز را دارند. حال راه چاره چیست؟ چگونه می توان کالای خود را بدون در نظر گرفت محدودیت های مکانی و زمانی و بدون هرگونه آسیب و به صورت هدفمند معرفی نمود. بهترین گزینه درج آگهی رایگان اینترنتی در وب سایت های معتبر است.  

این روش علاوه بر مزیت های گفته شده برای افرادی که به تازگی وارد کسب و کار خود شده اند بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و نیازی به صرف هزینه برای تبلیغات نخواهند داشت. مزیت دیگر این روش داشتن بازدید کننده بالاست و به شما این اطمینان را می دهد که اگهی شما را افراد زیادی مشاهده می کنند.

از طریق ثبت آگهی در اینترنت نسبت به سایر رقبا این مزیت را خواهید داشت که افراد بیشتر با شما آشنا شده و در نتیجه بازدیدکنندگان به مشتریان شما تبدیل خواهند شد و نتیجه این امر فروش بیشتر و کسب درآمد بیشتر خواهد بود. 

ثبت آگهی رایگان


مزایای ثبت آگهی رایگان اینترنتی 


با توجه به جهانی بودن اینترنت و عدم وجود محدودیت های موجود در روش های سنتی به معرفی مزایای ثبت آگهی در اینترنت می پردازیم.


1- بدست آوردن رتبه نخست در نتایج گوگل نسبت به سایر رقبا 

2- از بین رفتن محدودیت های مکانی مانند محدود شدن آگهی صرف یک شهر یا حتی یک کشور (امکان معرفی و تبلیغات در سطح جهانی)

3- در روش های سنتی مانند تبلیغات در رسانه های صوتی و تصویری زمان تبلیغ محدود می باشد ولی با ثبت آگهی در بستر اینترنت شما این اطمینان را خواهید داشت که تبلیغ شما در هر ساعت از شبانه روز در دسترس افراد است.

4- رایگان بودن این روش نسبت به سایر روش ها، هرکدام از روش های تبلیغاتی متحمل هزینه ای است ولی در روش درج آگهی اینترنتی به صورت رایگان افراد می توانند بدون صرف هزینه ایی به معرفی کالای خود بپردازند. 

5- جزء روش های پربازدید است، در این روش چون جامعه هدف هم برای صاحبان مشاغل و هم برای سایر افراد جامعه (مشتریان) مشخص شده است به همین دلیل افراد زیادی به این وب سایت ها مراجعه می کنند، در نتیجه میزان بازدید سایت بالا رفته و احتمال دیده شدن آگهی شما توسط افراد زیادی افزایش می یابد.

6- در دسترس بودن دائمی و همیشگی اطلاعات تماس برای مشتریان
 


ثبت آگهی رایگان اینترنتی


برترین وب سایت های آگهی رایگان 

همان طور که گفته شد در ایران وب سایت های مطرح و معتبر زیادی در زمینه ثبت آگهی رایگان اینترنتی فعال هستند. جهت درج آگهی رایگان در سایت های معتبر افراد لازم است در این وب سایت ها ثبت نام نمایند، به طور مثال ثبت آگهی در شیپور، آگهی رایگان همشهری، ثبت آگهی در دیوار و ثبت آگهی در باما از جمله این وب سایت هاست.

مزیت وب سایت دیوار نسبت به سایر وب سایت های تبلیغاتی امکان درج آگهی با توجه به شهر و استان مد نظر افراد است. به طور مثال فردی که ساکن در استان اصفهان است و علاقمند است آگهی خود را در سطح استان اصفهان معرفی نماید، بعد از ثبت نام می تواند در دیوار اصفهان ثبت آگهی نماید.

هریک از وب سایت های معتبر امکان دانلود نرم افزار وب سایت خود را برای مشتریان خود فراهم نموده اند تا به راحتی هم به پنل خود و آگهی های درج شده در وب سایت دسترسی داشته باشند، به طور مثال افرادی که در وب سایت شیپور عضو هستند می توانند با دانلود شیپور به راحتی به این وب سایت دسترسی داشته باشند.

در این میان وب سایت جاآگهی از جمله وب سایت های موفق در زمینه معرفی و تبلیغ کالا و خدمات است که افراد می توانند تنها با ثبت نام در این وب سایت، در سطح جهانی به تبلیغ کسب و کار خود بپردازند.

مزایای ثبت آگهی در وب سایت جاآگهی

1- امکان ثبت آگهی به صورت رایگان

2- مشخص نمودن جامعه هدف برای تبلیغ کسب و کار

3- امکان دیده شدن تبلیغ توسط تعداد بالای از افراد جامعه هدف

4- شناخته شدن شخص نسبت به سایر رقبا و در نتیجه افزایش فروش

5- از بین رفتن واسطه های فروش و در نتیجه قیمت نهایی کمتر برای خریداران

6- شناخته شدن کسب و کار شما در حوزه ی مربوطه

7- در دسترس بودن روش های تماس با شما به صورت دائمی در تمام ساعت شبانه روز 


هر یک از موارد ذکر شده گوشه ایی از مزایایی ثبت آگهی در وب سایت جاآگهی است،