درباره ما

درباره ما

بانك نيازمندي هاي جاآگهی در خدمت شماست .

جاآگهی  بستري مناسب را براي معرفي كالا ، خدمات و يا نيازهاي روزمره شما فراهم آورده است.

بانك نيازمندي هاي جاآگهی پايگاهي است مناسب داراي مكان هاي طبقه بندي شده .

شما مي توانيد در سايت نيازمندي هاي جاآگهی  ، آگهی و تبلبغات رايگان درج كنيد و در صورت تمايل با پرداخت مبلغ معین آگهي خود را براي مدت مشخص در سايت به صورت ويژه ثبت كنيد (آگهی ویژه باعث جلب بيشتر اعتماد مشتري و همچنين بازديد بيشتر از آگهي شما مي شود)

جاآگهی برای اینکه بتواند همواره در حال رشد و توسعه باشد و در عین حال در کنار شما، برای اینکه پاسخگوی نیازها و سوالات شما مشتریان گرامی باشد، از فعالیت چندین تیم مختلف بهره می برد. 

1 ـ  تیم فنی و توسعه نرم افزار

وظیفه این تیم، توسعه فنی جاآگهی می باشد . این تیم به طور مرتب اشکالات و ایرادات فنی پیش آمده در جاآگهی را رصد و رفع می کند و همچنین طرح های توسعه ای شرکت را در حوزه فنی اجرا می نماید.  

2 ـ تیم پشتیبانی

پرسنل تیم پشتیبانی همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما و ارائه راهنمایی در حوزه های مختلف کاری هستند.

 3 ـ تیم بازاریابی و فروش

وظیفه این تیم، بازاریابی تلفنی از مشتریان و معرفی خدمات و امکانات جاآگهی به آنها است. اعضای این تیم در ابتدا سعی می کنند که مشتری را شناخته و با زمینه فعالیت و نیازهای وی آشنایی کافی پیدا کنند. سپس با توجه به نیاز و نوع فعالیت مشتری، سرویس های مختلف جاآگهی را به او پیشنهاد دهند. فقط در این صورت است که مشتری از خدمات ما بازخورد مناسب را خواهد گرفت و به مشتری دائم ما تبدیل خواهد شد.

4 ـ تیم تحقیق و توسعه

در هر کسب و کاری توسعه، ایجاد تغییرات و تطابق با شرایط و نیازهای جدید امری ضروری است. این موضوع در زمینه فناوری اطلاعات اهمیتی دو چندان دارد. تیم تحقیق و توسعه جاآگهی وظیفه شناخت نیازها و شرایط بازار و مشتریان و همچنین طراحی خدمات جدید برای پاسخ به این نیاز ها و شرایط را دارد.

5 ـ تیم مالی و اداری

تیم مالی و اداری جاآگهی مسوول ساماندهی مسائل پرسنلی و امور مالی شرکت می باشند. 

سخن آخر برای آینده ای بهتر

ایده های بزرگی در سر داریم و کارهای زیادی را برای انجام در آینده برنامه ریزی کرده ایم که یکی پس از دیگری رونمایی خواهند شد. تنها امیدمان این است که تلاش هایمان باعث رضایت شما شود و رونقی به کسب و کار شما بیافزاید. تنها در این صورت است که ما هم می توانیم با جرات بگوییم که کاری که انجام می دهیم برای جامعه مان مفید و با ارزش است.

پس ما را تنها نگذارید و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه تماس با ما، برای ما ارسال کنید.