درج آگهی در گوگل


در گذشته افراد برای معرفی کالا و خدمات خود از روش های سنتی برای تبلیغات استفاده می کردند. روش های مانند چاپ تبلیغ در روزنامه ها،تلوزیون، رادیو، بروشور ها، بنر، تابلوهای تبلیغاتی، چاپ تبلیغ بر روی هدایای تبلیغاتی و سایر روش های فیزیکی که همه محدودیت های مکانی داشتند و صرف همان منطقه و شهر قابل تکثیر بودند، با پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت، روش های نوین تبلیغاتی جایگزین روش های قبلی گردید.

در این روش برخلاف روش های سنتی که محدودیت های زمانی و مکانی دارد، صاحبان مشاغل می توانند فارغ از محدودیت های ذکر شده به معرفی کالا و خدمات خود بپردازند. این روش در بستر اینترنت صورت می پذیرد. تاثیر تبلیغات اینترنتی بر میزان فروش شرکتها بر همگان مشخص شده است، دلیلی بر اثبات این مطلب درآمد بالای گوگل را از تبلیغات اینترنتی مثال زد. از روش های موجود در اینترنت جهت تبلیغات می توان به درج آگهی اشاره نمود، در این روش افراد با درج آگهی رایگان در سایت های معتبر به راحتی و با کمترین هزینه به معرفی کالا و خدمات خود می پردازند. از جمله روش های سنتی در زمینه تبلیغات می توان به تبلیغات کاغذی اشاره نمود. در ادامه به مقایسه روش های سنتی و مدرن کنونی برای تبلیغات می پردازیم.


 

درج آگهی در گوگلمقایسه تبلیغات اینترنتی با روش های سنتی 

معایب روش های سنتی(تبلیغات کاغذی):

1- برای چاپ تبلیغات نیاز به حجم زیادی از کاغذ و این مستلزم قطع هتکارها درخت می باشد.

2- بالا بودن هزینه های تبلیغات

3- عدم امکان ویرایش تبلیغ بعد از چاپ

4- اضافه شدن هزینه های مانند هزینه های پخش و انتشار 

5- محدودیت مکانی برای انتشار تبلیغات چاپ شده

6- عدم دقت لازم برای مشخص نمودن جامعه هدف

7- از بین رفتن زیبایی شهر در صورت حجم بالای تبلغیات کاغذی


مزایای تبلیغات آنلاین (درج آگهی)

1- از بین رفتن محدودیت های مکانی و زمانی

مزیت بالای اینترنت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دسترسی به اطلاعات به صورت شبانه روز و فراتر از مرزهای هر کشور است. وقتی در یک وب سایت معتبر تبلیغی انجام می شود، این آگهی به صورت شبانه روزی است، همچنین افراد همان کشور یا حتی در تمام دنیا امکان مشاهده آگهی را خواهند داشت. آیا همچنین ویژگی را می توان برای روش های کاغذی در نظر گرفت؟

2- با صرفه بودن از نظر اقتصادی

از جمله روش های با صرفه در زمینه تبلیغات، روش درج آگهی رایگان در سایت های معتبر است، در این روش با توجه به در نظر گرفتن میزان بازدید کننده و افرادی که از تبلیغ شما بازدید می کنند به نسبت سایر روش ها دارای صرفه اقتصادی بالاتری است. 


درج آگهی اینترنتی

 


3- ماندگاری و عدم آسیب پذیری

در روش های چاپی امکان اینکه تبلیغ به هر طریقی آسیب پذیرد مانند پاره شدن و ... بسیار بالاست، ولی در روش درج آگهی، آگهی شما از هر نوع آسیبی مصون خواهد بود و هیچ عامل محیطی باعث از بین رفتن آگهی شما نخواهد شد. 

با توجه به موارد فوق و وجود بستر مناسبی همچون اینترنت صاحبان مشاغل به دنبال روش های راحت تر و مطمئن تر و مقرون به صرفه تر از روش های جاپی و سنتی هستند. 

درج آگهی رایگان در وب سایت های معتبر

درج تبلیغات رایگان یکی از روش های نوین در بستر اینترنت است، از جمله وب سایت های تبلیغاتی که به درج آگهی می پردازند، می توان به وب سایت های مانند دیوار، همشهری، ایستگاه و .... اشاره نمود. در کنار امکان تبلیغات در این وب سایتها امکان آگهی رایگان اینترنتی برای صاحبان مشاغل در نظر گرفته شده است. به طور مثال درج آگهی رایگان دیوار، درج آگهی در شیپور، آگهی رایگان همشهری و آگهی رایگان ایستگاه اشاره نمود. آگهی های رایگان از جمله روش های نوین در بستر اینترنت است که جایگاه ویژه ایی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی در بین صاحبان مشاغل یافته است.  


درج آگهی


درج آگهی کاملا رایگان یک ویژگی منحصر بفرد سایت تبلیغات رایگان در اینترنت است. در این روش افراد از طریق عضویت در این وب سایت ها به درج آگهی های خود می پردازند، افراد با مراجعه به بخش اگهی من می توانند یک آمار کلی از آگهی های که تاکنون درج نموده اند به دست بیاورند. افراد چه برای مشاهده و چه برای درج اگهی می بایست از طریق یک موتور جستجو به سرچ کالا یا خدمات مورد نظر خود بپردازید. هر یک از افرادی که به درج آگهی در بستر اینترنت پرداخته اند این امکان را دارند که تبلیغ و آگهی خود را در صفحات گوگل مشاهده نمایند، ثبت آگهی رایگان در گوگل مزیت دیگری است که افراد از طریق درج آگهی در سایت های معتبر به دست خواهند آورد. رقابت بر سر داشتن رتبه نخست گوگل، عاملی دیگر بر محبوببت این مروگر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است. که این مهم را می توان به راحتی و با درج آگهی در یک وب سایت معتبر بدست آورد.

از جمله وب سایت های معتبر و فعال در زمینه درج آگهی وب سایت جاآگهی است، در این وب سایت با در نظر گرفتن تمام موارد نیاز در زمینه سئو تلاش نموده است تا هریک از صاحبان مشاغل آگهی و تبلیغ خود را به راحتی و با اطمینان کامل درج نمایند. مزایای درج آگهی در وب سایت جاآگهی


1- امکان داشتن پنل کاربری برای هریک از اعضا

2- امکان درج آگهی رایگان اینترنتی برای تمام افراد

3- امکان درج آگهی رایگان در گوگل برای تمام صاحبان مشاغل

4- امکان درج آگهی به صورت هدفمند

5- امکان درج آگهی با تعداد نا محدود

6- امکان درج آگهی با توجه به شهر و استان مورد نظر

7- درج آگهی با توجه به نوع فعالیت مد نظر

هر یک از افراد با درج آگهی در وب سایت جاآگهی این قابلیت را خواهند داشت تا آگهی مورد نظر خود را به صورت رایگان و همچنین در گوگل ثبت نمایند. مزیت مثبت این وب سایت علاوه بر جهانی بودن آگهی ها دسترسی به هریک از آگهی ها با توجه به دسته بندی تعریف شده در وب سایت است، به طور مثال فعالان در زمینه کشاورزی به بخش مربوط به کشاورزی مراجعه می کنند تا به تمامی گروه های که در این دسته بندی تعریف شده است دسترسی داشته باشند، این مزیت هم برای کسانی که در زمینه کشاورزی فعالیت دارند و کالا و خدماتی را برای عرضه دارند جایگاه بی نظیریست هم برای خریداران و مشتریانی که به دنبال بهترین کالا یا خدمات در زمینه کشاورزی هستند.